Itsrugby.co.uk : news, results, standings, stats ...
Application Iphone It's rugby.

French

Federale 3 B 2021/2022

Quickview Standing Calendar Stat Playoff Prize list 

Group 1
Day 8
Sunday 28 November 2021
Cergy-Pontoise B Houilles B BD 12-19
Caen B Versailles B BD 17-22
XV Couronnais B Maisons Laffitte SGP B 14-64 BO
Evreux B Rouen Université Club B BO 37-5
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Versailles 28 7 6 0 1 258 96 162 3 0 15
2    Caen 28 7 6 0 1 206 79 127 3 1 12
3    Houilles 26 8 6 0 2 197 143 54 1 1 10
4    Maisons Laffitte SGP 24 7 5 0 2 241 135 106 3 1 12
5    Cergy-Pontoise 22 7 4 0 3 178 91 87 2 3 5
6    Evreux 15 7 3 0 4 183 150 33 2 1 -1
7    XV Couronnais 5 7 1 1 5 95 262 -167 1 0 -9
8    Rouen Université Club 2 7 0 1 6 65 198 -133 0 0 -10
9    Dieppe -2 7 0 0 7 62 331 -269 0 0 -12
Day 9
Sunday 12 December 2021
Versailles B Cergy-Pontoise B stat
Maisons Laffitte SGP B Caen B stat
Evreux B XV Couronnais B stat
Dieppe B Rouen Université Club B stat
Group 2
Day 8
Sunday 28 November 2021
Gretz-Tournan B Soissons B BO 36-13
Arras B Bobigny B BD 13-17
Meaux B Amiens B BO 44-20
Epernay B Compiègne B BO 45-22
Roubaix B Lille B 15-14 BD
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Meaux 35 8 8 0 0 220 88 132 2 0 10
2    Gretz-Tournan 29 8 6 0 2 201 122 79 3 2 9
3    Bobigny 23 8 5 0 3 212 158 54 2 1 11
4    Amiens 22 8 4 0 4 205 138 67 3 3 10
5    Epernay 22 8 5 0 3 182 148 34 2 0 2
6    Soissons 16 8 4 0 4 153 203 -50 1 1 2
7    Arras 15 8 3 0 5 141 159 -18 1 2 -5
8    Roubaix 10 8 2 0 6 137 208 -71 0 2 -2
9    Compiègne 9 8 2 0 6 126 231 -105 0 1 -3
10    Lille 8 8 1 0 7 122 244 -122 0 4 -4
Day 9
Sunday 12 December 2021
Soissons B Epernay B stat
Bobigny B Gretz-Tournan B stat
Amiens B Arras B stat
Lille B Meaux B stat
Compiègne B Roubaix B stat
Group 3
Day 8
Sunday 28 November 2021
Haguenau B Belfort-Montbéliard B 17-14 BD
Strasbourg B Nancy B 29-13
Genlis B Vesoul B BO 73-0
Illkirch Graffenstaden B Colmar B 28-15
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Genlis 26 7 6 0 1 199 93 106 2 0 10
2    Colmar 24 7 5 0 2 267 125 142 3 1 12
3    Illkirch Graffenstaden 24 7 5 0 2 251 114 137 2 2 8
4    Nancy 19 7 4 0 3 179 169 10 1 2 7
5    Strasbourg 19 7 4 0 3 132 159 -27 1 2 3
6    Lons-le-Saunier 18 7 4 0 3 166 197 -31 1 1 6
7    Haguenau 13 7 3 0 4 121 197 -76 1 0 -3
8    Belfort-Montbéliard 8 8 1 0 7 178 221 -43 0 4 -8
9    Vesoul 1 7 0 0 7 77 295 -218 0 1 -11
Day 9
Sunday 12 December 2021
Nancy B Haguenau B stat
Vesoul B Strasbourg B stat
Colmar B Genlis B stat
Lons-le-Saunier B Illkirch Graffenstaden B stat
Group 4
Day 8
Sunday 28 November 2021
Tournus B Pays de Gex B BO 30-6
Buxy B Villars-les-Dombes B 15-56 BO
Chagny B Couches B 3-25 BO
Sunday 19 December 2021
Bellegarde B Tarare B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Villars-les-Dombes 34 7 7 0 0 385 57 328 6 0 22
2    Couches 26 7 6 0 1 132 94 38 2 0 14
3    Chagny 20 7 4 0 3 157 131 26 3 1 4
4    Tarare 18 6 4 0 2 134 90 44 2 0 6
5    Bellegarde 15 6 3 0 3 142 128 14 2 1 3
6    Montrevel 13 7 3 0 4 93 180 -87 0 1 1
7    Buxy 13 7 3 0 4 94 185 -91 0 1 -3
8    Tournus 6 7 1 0 6 74 149 -75 1 1 -10
9    Pays de Gex 2 8 0 0 8 81 278 -197 0 2 -14
Day 9
Sunday 12 December 2021
Villars-les-Dombes B Tournus B stat
Couches B Buxy B stat
Tarare B Chagny B stat
Montrevel B Bellegarde B stat
Group 5
Day 8
Sunday 28 November 2021
Andrézieux Bouthéon B Givors B BO 37-5
Ampuis B Saint-Jean-de-Bournay B 10-30
ASSMIDA B Vallons de la Tour B 28-19
Le Puy en Velay B Rhone Sportif B Postponed
Aix Les Bains B Saint Savin B BD 19-24
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Andrézieux Bouthéon 25 8 5 0 3 198 127 71 3 2 5
2    Saint Savin 25 8 5 1 2 191 139 52 1 2 13
3    Le Puy en Velay 24 7 6 0 1 150 116 34 0 0 8
4    Saint-Jean-de-Bournay 21 8 4 0 4 160 111 49 1 4 9
5    ASSMIDA 21 8 5 0 3 161 181 -20 1 0 1
6    Vallons de la Tour 19 8 4 0 4 148 146 2 1 2 7
7    Aix Les Bains 19 8 4 0 4 162 171 -9 1 2 3
8    Rhone Sportif 15 7 3 0 4 108 129 -21 1 2 3
9    Ampuis 10 8 1 1 6 152 195 -43 1 3 -10
10    Givors 5 8 1 0 7 116 231 -115 0 1 -11
Day 9
Sunday 12 December 2021
Givors B Le Puy en Velay B stat
Saint-Jean-de-Bournay B Andrézieux Bouthéon B stat
Vallons de la Tour B Ampuis B stat
Saint Savin B ASSMIDA B stat
Rhone Sportif B Aix Les Bains B stat
Group 6
Day 8
Sunday 28 November 2021
Les Angles B Rives-Renage B 25-0
Le Teil B US Deux-Ponts B 24-15
Uzes B Privas B 25-16
Sunday 19 December 2021
Valréas B Tullins Fures B 13h30
Sunday 13 February 2022
RC Romans B Izeaux B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Les Angles 35 7 7 0 0 254 33 221 5 0 17
2    RC Romans 26 7 5 0 2 185 75 110 4 1 9
3    US Deux-Ponts 23 7 5 0 2 161 121 40 3 0 11
4    Le Teil 19 8 4 0 4 129 187 -58 1 2 -1
5    Valréas 14 7 3 0 4 150 142 8 1 1 2
6    Tullins Fures 14 7 3 0 4 130 161 -31 1 1 2
7    Privas 14 8 3 0 5 137 176 -39 1 1 2
8    Rives-Renage 9 8 2 0 6 117 159 -42 0 3 -5
9    Izeaux 9 6 2 0 4 59 177 -118 0 1 -3
10    Uzes 5 7 2 0 5 83 174 -91 0 1 -7
Day 9
Sunday 12 December 2021
Rives-Renage B Uzes B stat
Izeaux B Les Angles B stat
US Deux-Ponts B RC Romans B stat
Tullins Fures B Le Teil B stat
Privas B Valréas B stat
Group 7
Day 8
Sunday 28 November 2021
SMUC B Aubagne B BD 18-21
Cavaillon B Arles B 25-0
Sunday 13 February 2022
Six-Fours B Draguignan B 13h30
Le Mourillon B Aix-en-Provence Université Rugby B 13h30
Monaco B Isle-sur-Sorgue B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Draguignan 29 7 6 1 0 183 74 109 3 0 13
2    Monaco 25 7 5 1 1 174 106 68 2 1 13
3    Aubagne 25 7 5 2 0 178 130 48 0 0 16
4    Aix-en-Provence Université Rugby 21 6 4 0 2 163 85 78 2 2 8
5    Cavaillon 18 7 4 0 3 134 117 17 0 1 -3
6    Le Mourillon 13 7 2 1 4 164 114 50 1 2 -3
7    SMUC 11 8 2 0 6 146 183 -37 0 3 -9
8    Six-Fours 10 6 2 1 3 103 180 -77 0 0 -2
9    Isle-sur-Sorgue 6 6 1 0 5 117 157 -40 1 1 -6
10    Arles -6 7 0 0 7 24 240 -216 0 0 -8
Day 9
Sunday 12 December 2021
Draguignan B Le Mourillon B stat
Aubagne B Six-Fours B stat
Arles B SMUC B stat
Isle-sur-Sorgue B Cavaillon B stat
Aix-en-Provence Université Rugby B Monaco B stat
Group 8
Day 8
Sunday 28 November 2021
Saint-Affrique B RC Cevenol B BO 34-3
Servian-Boujan B Sor Agout B BD 10-15
Palavas B Revel B BO 74-30
Pézenas B Jacou B 22-22
Sunday 19 December 2021
Canton d'Alban B Vendres-Sauvian-Lespignan B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Jacou 30 8 6 1 1 245 129 116 3 1 18
2    Sor Agout 30 8 7 0 1 189 165 24 2 0 18
3    Palavas 29 7 6 0 1 360 101 259 5 0 13
4    Servian-Boujan 24 8 5 0 3 161 161 0 2 2 4
5    Pézenas 18 8 3 1 4 157 142 15 1 2 -3
6    Vendres-Sauvian-Lespignan 16 7 3 0 4 128 144 -16 1 3 4
7    Saint-Affrique 15 8 3 0 5 117 187 -70 1 2 -5
8    Revel 9 8 2 0 6 141 243 -102 0 1 -3
9    Canton d'Alban 4 7 1 0 6 108 191 -83 0 2 -10
10    RC Cevenol 4 7 1 0 6 81 224 -143 0 0 -8
Day 9
Sunday 12 December 2021
RC Cevenol B Canton d'Alban B stat
Sor Agout B Saint-Affrique B stat
Jacou B Servian-Boujan B stat
Revel B Pézenas B stat
Vendres-Sauvian-Lespignan B Palavas B stat
Group 9
Day 8
Sunday 28 November 2021
Quillan B Tournefeuille B 6-26 BO
La Saudrune B Saverdun B 22-31
Sunday 05 December 2021
Elne-Latour-Théza B Salanque Côte Radieuse XV B 13h30
Sunday 19 December 2021
Rivesaltes - Baixas - Espira Agly B Leguevin B 13h30
Sunday 13 February 2022
Thuir B Leucate-Corbières B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Tournefeuille 37 8 8 0 0 243 105 138 4 0 24
2    Salanque Côte Radieuse XV 25 7 5 0 2 269 90 179 4 1 9
3    Leucate-Corbières 20 6 4 1 1 170 126 44 2 0 12
4    Leguevin 19 7 4 0 3 163 137 26 1 2 7
5    Elne-Latour-Théza 19 7 4 1 2 146 165 -19 1 0 3
6    Saverdun 18 7 4 0 3 190 179 11 1 0 5
7    Quillan 11 8 2 0 6 121 203 -82 0 3 -9
8    La Saudrune 10 8 2 0 6 142 244 -102 0 2 -10
9    Thuir 7 7 1 0 6 120 164 -44 0 5 -3
10    Rivesaltes - Baixas - Espira Agly 2 7 1 0 6 81 232 -151 0 0 -12
Day 9
Sunday 12 December 2021
Elne-Latour-Théza B La Saudrune B stat
Leguevin B Salanque Côte Radieuse XV B stat
Tournefeuille B Rivesaltes - Baixas - Espira Agly B stat
Leucate-Corbières B Quillan B stat
Saverdun B Thuir B stat
Group 10
Day 8
Saturday 27 November 2021
L Isle en Dodon B Ger Seron Bedeille B BD 11-15
Sunday 28 November 2021
Oursbelille B Juillan B BO 21-6
Saint Gaudens B Grenade B 10-57 BO
Sunday 19 December 2021
Vallée du Girou B Argeles Gazost B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Oursbelille 26 6 5 1 0 169 43 126 4 0 10
2    Ger Seron Bedeille 22 5 5 0 0 137 49 88 2 0 18
3    L Isle en Dodon 18 7 3 2 2 175 100 75 1 1 2
4    Grenade 16 5 3 0 2 179 98 81 3 1 8
5    Juillan 14 6 3 0 3 128 128 0 2 0 2
6    Gimont 12 6 2 1 3 118 106 12 1 1 0
7    Argeles Gazost 8 6 2 0 4 88 218 -130 0 0 -4
8    Saint Gaudens 5 5 1 0 4 53 153 -100 0 1 -7
9    Vallée du Girou 0 6 0 0 6 64 216 -152 0 0 -12
Day 9
Sunday 12 December 2021
Juillan B L Isle en Dodon B stat
Argeles Gazost B Oursbelille B stat
Grenade B Vallée du Girou B stat
Gimont B Saint Gaudens B stat
Group 11
Day 8
Sunday 28 November 2021
Aire sur Adour B Bizanos B 7-52 BO
Gan B Riscle B 13-11 BD
Nogaro B Barcus B BO 47-3
Condom B Villeneuve de Marsan B BD 27-28
Mugron B Laruns B BO 29-5
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Bizanos 40 8 8 0 0 359 53 306 8 0 28
2    Nogaro 29 8 7 0 1 256 88 168 3 0 11
3    Mugron 27 8 6 0 2 238 136 102 2 1 11
4    Villeneuve de Marsan 22 8 5 0 3 202 170 32 0 1 9
5    Aire sur Adour 19 8 4 0 4 159 170 -11 2 1 -1
6    Riscle 13 8 2 0 6 169 190 -21 2 3 -3
7    Condom 12 8 2 0 6 184 213 -29 1 3 -8
8    Barcus 12 8 3 0 5 82 209 -127 0 0 0
9    Gan 9 8 2 0 6 115 349 -234 0 1 -11
10    Laruns 5 8 1 0 7 83 269 -186 0 1 -7
Day 9
Sunday 12 December 2021
Riscle B Condom B stat
Barcus B Gan B stat
Bizanos B Nogaro B stat
Laruns B Aire sur Adour B stat
Villeneuve de Marsan B Mugron B stat
Group 12
Day 8
Sunday 28 November 2021
AS Bayonne B Saint Palais B BO 42-16
Hasparren B Bardos B BO 27-9
Inthalatz-Larressore B Nord Landes B BO 34-8
Rion des Landes B Navarrenx B 25-11
Sunday 19 December 2021
Urrugne B Cambo les Bains B 14h00
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Hasparren 31 8 6 1 1 201 92 109 4 1 11
2    Inthalatz-Larressore 23 8 5 0 3 131 97 34 1 2 3
3    Bardos 23 8 5 0 3 101 99 2 1 2 11
4    Navarrenx 22 8 5 0 3 119 108 11 1 1 10
5    Rion des Landes 21 8 4 1 3 176 121 55 2 1 5
6    AS Bayonne 21 8 5 0 3 147 142 5 1 0 1
7    Saint Palais 17 8 4 0 4 157 172 -15 0 1 1
8    Nord Landes 9 8 1 0 7 115 153 -38 1 4 -3
9    Urrugne 9 7 2 0 5 47 134 -87 0 1 -7
10    Cambo les Bains 7 7 1 0 6 78 154 -76 0 3 -5
Day 9
Sunday 12 December 2021
Saint Palais B Inthalatz-Larressore B stat
Cambo les Bains B AS Bayonne B stat
Bardos B Urrugne B stat
Navarrenx B Hasparren B stat
Nord Landes B Rion des Landes B stat
Group 13
Day 8
Sunday 28 November 2021
Caussade B Moissac B BO 32-13
Casteljaloux B Vallee du lot B 15-10 BD
Nérac B Bazas B BD 25-26
Monflanquin B Sainte Livrade sur Lot B BO 36-6
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Monflanquin 30 7 6 1 0 212 86 126 4 0 14
2    Bon Encontre 29 7 6 0 1 199 84 115 4 1 17
3    Casteljaloux 27 7 6 1 0 162 69 93 1 0 11
4    Bazas 16 7 4 0 3 127 148 -21 0 0 4
5    Vallee du lot 15 8 3 0 5 105 116 -11 0 3 -1
6    Nérac 12 7 2 0 5 147 183 -36 1 3 -4
7    Caussade 9 7 2 0 5 101 166 -65 1 0 -7
8    Sainte Livrade sur Lot 5 7 1 0 6 76 160 -84 0 1 -7
9    Moissac 5 7 1 0 6 83 200 -117 0 1 -7
Day 9
Sunday 12 December 2021
Moissac B Casteljaloux B stat
Bazas B Caussade B stat
Sainte Livrade sur Lot B Nérac B stat
Bon Encontre B Monflanquin B stat
Group 14
Day 8
Sunday 28 November 2021
Decazeville B Ussel B 28-10
Riom B Argentat B 25-11
Nontron B Saint Cernin B BD 26-27
Sunday 19 December 2021
Saint Simon B Lacapelle Marival B 13h30
Sunday 13 February 2022
Uzerche B Figeac B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Riom 36 8 8 0 0 304 79 225 4 0 16
2    Decazeville 29 8 6 0 2 274 133 141 3 1 8
3    Saint Cernin 20 6 4 1 1 175 97 78 1 1 12
4    Ussel 17 8 4 0 4 149 140 9 1 0 5
5    Figeac 16 6 4 0 2 117 110 7 0 0 4
6    Argentat 14 8 2 2 4 174 191 -17 1 1 2
7    Uzerche 9 7 2 0 5 98 304 -206 0 1 -7
8    Saint Simon 8 7 1 1 5 116 186 -70 0 2 -8
9    Nontron 7 8 2 0 6 128 214 -86 0 1 -7
10    Lacapelle Marival 5 6 1 0 5 92 173 -81 0 1 -7
Day 9
Sunday 12 December 2021
Lacapelle Marival B Uzerche B stat
Ussel B Saint Simon B stat
Argentat B Decazeville B stat
Saint Cernin B Riom B stat
Figeac B Nontron B stat
Group 15
Day 8
Saturday 27 November 2021
Mérignac B Leognan B 22-13
Sunday 28 November 2021
Saint-Astier - Neuvic B Puilboreau B 10-50 BO
Pessac B Vergt B BD 12-15
Castillon-la-bataille B Stade Foyen B BO 78-7
Gradignan B Blaye B BO 44-19
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Mérignac 38 8 8 0 0 356 68 288 6 0 18
2    Castillon-la-bataille 31 8 7 0 1 319 133 186 3 0 11
3    Leognan 24 7 5 0 2 212 120 92 3 1 12
4    Puilboreau 23 8 4 0 4 273 142 131 3 3 10
5    Pessac 22 8 5 0 3 144 179 -35 1 1 2
6    Gradignan 19 8 4 0 4 192 169 23 1 2 3
7    Vergt 13 8 3 0 5 114 196 -82 1 0 1
8    Blaye 9 8 2 0 6 139 306 -167 0 1 -3
9    Saint-Astier - Neuvic 5 7 1 0 6 84 259 -175 0 1 -15
10    Stade Foyen -1 8 0 0 8 71 332 -261 0 1 -11
Day 9
Sunday 12 December 2021
Vergt B Gradignan B stat
Blaye B Castillon-la-bataille B stat
Stade Foyen B Saint-Astier - Neuvic B stat
Puilboreau B Mérignac B stat
Leognan B Pessac B stat
Group 16
Day 8
Sunday 28 November 2021
Châteauroux B Guéret B 20-36 BO
Issoudun B Auxerre B BD 20-26
La Chatre B Cusset B 33-20
St Leger des Vignes B Sancerre B 25-0
Montluçon B Moulins B 32-17
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    St Leger des Vignes 37 8 8 0 0 281 74 207 3 0 15
2    Montluçon 28 8 6 0 2 209 124 85 3 1 8
3    Guéret 25 8 5 0 3 166 109 57 2 3 13
4    Moulins 23 8 5 0 3 172 148 24 2 1 7
5    Auxerre 20 8 4 0 4 151 127 24 2 1 7
6    Issoudun 20 8 4 0 4 199 190 9 1 2 -1
7    Sancerre 13 8 3 0 5 192 185 7 3 0 3
8    La Chatre 11 8 3 0 5 132 246 -114 0 1 -7
9    Châteauroux 7 8 2 0 6 103 213 -110 1 0 -7
10    Cusset 0 8 0 0 8 92 281 -189 0 2 -10
Day 9
Sunday 12 December 2021
Auxerre B Châteauroux B stat
Guéret B La Chatre B stat
Cusset B St Leger des Vignes B stat
Sancerre B Montluçon B stat
Moulins B Issoudun B stat
Group 17
Day 8
Sunday 28 November 2021
Clamart B Le Mans B 25-0
Pithiviers B Blois B 14-39 BO
Massif Central B Vincennes B 15-14 BD
Angers B Chinon B BO 37-10
Sunday 19 December 2021
Joué-les-Tours B Sucy en Brie B 13h30
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Vincennes 33 8 7 0 1 351 87 264 3 1 20
2    Blois 29 8 6 0 2 282 145 137 4 1 17
3    Clamart 25 8 5 0 3 244 183 61 3 1 8
4    Massif Central 23 8 5 0 3 280 182 98 2 1 3
5    Joué-les-Tours 19 7 4 0 3 171 124 47 1 1 2
6    Sucy en Brie 18 7 4 0 3 145 156 -11 0 2 6
7    Angers 16 8 3 0 5 185 199 -14 2 2 -4
8    Chinon 11 8 2 0 6 115 345 -230 1 2 -5
9    Pithiviers 7 8 2 0 6 132 348 -216 0 0 -12
10    Le Mans 0 8 1 0 7 109 245 -136 0 2 -6
Day 9
Sunday 12 December 2021
Blois B Clamart B stat
Le Mans B Massif Central B stat
Vincennes B Joué-les-Tours B stat
Sucy en Brie B Angers B stat
Chinon B Pithiviers B stat
Group 18
Day 8
Saturday 27 November 2021
Les Sables d'Olonne B La Roche-sur-Yon B 8-25
Sunday 28 November 2021
Trignac B Saint-Malo B BD 14-16
Saint-Sébastien B Fougères B BO 82-22
Plabennec B Auray B 15-31
Plouzane B Saint Nazaire B 13-8 BD
Rk Teams Pts P W D L F. A. +/- TB LB BS
1    Plouzane 31 8 7 0 1 275 118 157 3 0 11
2    Saint Nazaire 29 8 6 0 2 179 68 111 2 2 12
3    Saint-Malo 26 8 5 0 3 177 105 72 3 3 18
4    Auray 23 8 5 0 3 230 152 78 3 0 11
5    La Roche-sur-Yon 20 8 4 1 3 163 159 4 1 1 8
6    Saint-Sébastien 19 8 3 1 4 249 191 58 3 2 -1
7    Trignac 16 8 3 0 5 181 166 15 1 3 0
8    Les Sables d'Olonne 13 8 3 0 5 155 246 -91 0 1 -7
9    Plabennec 10 8 3 0 5 119 203 -84 0 0 -8
10    Fougères 0 8 0 0 8 95 415 -320 0 0 -16
Day 9
Sunday 12 December 2021
Fougères B Trignac B stat
Saint-Malo B Les Sables d'Olonne B stat
La Roche-sur-Yon B Plabennec B stat
Auray B Plouzane B stat
Saint Nazaire B Saint-Sébastien B stat
Copyright 2004-2021 SARL IT'S RUGBY